Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie de recrutari din Belgia, angajeaza pentru clientul ei, asistente si asistenti cu contract de munca, pentru munca in case de batrani si spitale. Nu se percepe comision. Cerinte Varsta maxima 40 ani Diploma de asistent sau echivalare, pentru candidatii cu liceu sanitar CV in limba romana, engleza, franceza sau germana Disponibilitatea de a lucra in spitale sau case de batrani Seriozitate Oferta (bonusuri, beneficii) Contract de munca pe perioada nedeterminata. Aceleasi drepturi si obligatii ca si oricare alt cetatean al Belgiei sau al oricarui stat membru U.E. Ziua de munca de 8 ore. 21 zile concediu platit. Bonusuri pentru ore suplimentare, ture de noapte, etc ( intre 50-100 % ). Obtinerea echivalari necesare, pentru a muncii legal in Belgia. Permis de munca si de sedere. Optiunea de a pleca impreuna cu familia. Gasirea unui loc de munca pentru partener. Gasirea de gradinita, scoala sau liceu pentru copil/copii. Ajutor in gasirea unei locuinte. Deschidere cont bancar. Asistenta de specialitate Asigurari (inclusiv pentru familie) NU SE PERCEPE COMISION !!!

Cerinte

Companie de recrutari din Belgia, angajeaza pentru clientul ei, asistente si asistenti cu contract de munca, pentru munca in case de batrani si spitale. Nu se percepe comision. Informatii suplimentare : Cerinte Varsta maxima 40 ani Diploma de asistent sau echivalare, pentru candidatii cu liceu sanitar CV in limba romana, engleza, franceza sau germana Disponibilitatea de a lucra in spitale sau case de batrani Seriozitate Oferta (bonusuri, beneficii) Contract de munca pe perioada nedeterminata. Aceleasi drepturi si obligatii ca si oricare alt cetatean al Belgiei sau al oricarui stat membru U.E. Ziua de munca de 8 ore. 21 zile concediu platit. Bonusuri pentru ore suplimentare, ture de noapte, etc ( intre 50-100 % ). Obtinerea echivalari necesare, pentru a muncii legal in Belgia. Permis de munca si de sedere. Optiunea de a pleca impreuna cu familia. Gasirea unui loc de munca pentru partener. Gasirea de gradinita, scoala sau liceu pentru copil/copii. Ajutor in gasirea unei locuinte. Deschidere cont bancar. Asistenta de specialitate Asigurari (inclusiv pentru familie) NU SE PERCEPE COMISION !!!