Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• dezvoltare proiecte de complexitate si durata medie / mare • lucru in echipa sau individual • pachet salarial negociat in functie de experienta • ore suplimentare platite • bonusuri per proiect • program de lucru foarte flexibil

Cerinte

Cunostinte: • HTML / CSS W3C avansat • PHP, MySQL • mod de lucru obligatoriu MVC • cunoscator si utilizator a cel putin unui framework PHP popular (de preferat CodeIgniter) • cunoscator si utilizator a cel putin unui framework JavaScript (de preferat jQuery) • AJAX • cunostinte template engine (de preferat Smarty) • cunostinte si practici SEO on page reprezinta un plus Candidatii vor prezenta portofoliul de lucrari si referinte relevante. Abilitati: • foarte capabil sa estimeze si sa respecte toate termenele de livrare • foarte organizat • sa poata tine pasul cu noile tehnologii si tendinte in domeniu • sa fie capabil sa prezinte un raport zilnic de activitate conform cu procedurile de lucru • sa poata suplimenta timpul de lucru in situatii limita