Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam personal,muncitori necalificati pt Cipru. la o fabrica de lactate, se da cazare,contract pt 1 an,se lucreaza 9-10 ore/zi, 6 zile pe saptamana,salariu 800 euro,varsta intre 28-38,contract pt 1 an. Curatenie pt Cipru:salariu 600 euro, cu cazare si masa, contract pt 1 an de zile, 1 zi libera pe saptamana, se lucreza 6 zile/7, 9 ore/zi, varsta intre 30-45. Se cere limba engleza la nivel incepator/conversational.

Cerinte

Angajam personal,muncitori necalificati pt Cipru. la o fabrica de lactate, se da cazare,contract pt 1 an,se lucreaza 9-10 ore/zi, 6 zile pe saptamana,salariu 800 euro,varsta intre 28-38,contract pt 1 an. Curatenie pt Cipru:salariu 600 euro, cu cazare si masa, contract pt 1 an de zile, 1 zi libera pe saptamana, se lucreza 6 zile/7, 9 ore/zi, varsta intre 30-45. Se cere limba engleza la nivel incepator/conversational.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala