Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Nespecificat

Descrierea jobului - Cipru

Angajam personal de divertisment pt Cipru. Pt receptie, bancheturi,nunti angajam saxofonisti,pianisti,harpa,violina,orga. Se da cazare,1 masa gratis/zi/seara ,salariu 800 euro. Angajam animatori pt hotel, la piscina,aerobic si pentru spectacole Muzicanti, actori,10 fete si 3 baieti,intre 20 si 30 de ani. Muzicantii formand duete din 2 violine sau 1 violina si 1piano. 4 Dansatoare si 3-4 persoane ca acrobati. Se da cazare,salariu pt dansatoare 600-650 euro,pt acrobati salariul este 650-700 euro.

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Arata anuntul si prietenilor tai