Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie oradeana de transport frigorific intern si international, infiintata in 2004, cauta persoana dinamica, flexibila cu cunostinte avansate de limba engleza pentru postul de coordonatoare transport. Responsabilitati 1. Preluarea comenzilor in limba engleza 2. Traducerea comenzilor in limba romana si repartizarea acestora catre soferi 2. Coordonarea soferilor 3. Colaborarea cu celelalte departamente ale firmei 4. Intocmirea diverselor rapoarte cu privire la situatia comenzilor. Aptitudini necesare ocuparii postului : - abilitati dezvoltate de comunicare si relationare - persoana responsabila - persoana foarte ordonata - persoana atenta la detalii - dinamism, flexibilitate - rezistenta la stres si la sarcini multiple - capacitatea de a asimila noi deprinderi si informatii in timp scurt

Cerinte

Cerinte - cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze - cunoasterea pachetului Microsoft Office - studii superioare - experienta in domeniul transporturilor constituie avantaj dar nu este obligatorie Se ofera: 1. Pachet salarial negociabil in functie de experienta 2. Program de lucru, de luni pana vineri, intre orele 9:00 si 17:00

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate