Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie oradeana de transport frigorific intern si international, infiintata in 2004, care angajeaza un coordonator (transport). Cunoasterea, la nivel conversational, a limbii engleze, este obligatorie. Titlul postului: Coordonator ( transport) Nr. de posturi: 1 Oras: Oradea Responsabilitati: 1. Preluarea comenzilor si repartizarea acestora catre soferi 2. Coordonarea soferilor 3. Colaborarea cu celelalte departamente ale firmei 4. Intocmirea diverselor rapoarte cu privire la situatia comenzilor. Se ofera: 1. Pachet salarial negociabil in functie de experienta 2. Program de lucru, de luni pana vineri, intre orele 9:00 si 17:00 Contact, de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00

Cerinte

Aptitudini necesare ocuparii postului : - abilitati dezvoltate de comunicare si relationare - persoana responsabila - persoana foarte ordonata - persoana atenta la detalii - rezistenta la stres si la sarcini multiple - capacitatea de a asimila noi deprinderi si informatii in timp scurt Cerinte necesare ocuparii postului : - cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze - cunoasterea pachetului Microsoft Office - studii superioare - experienta in domeniul transporturilor constituie avantaj

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate