Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajatorul este o companie straina de renume pe piata internationala, avand ca domeniu de activitate turnarea si prelucrarea componentelor de aluminiu pentru industria automotive. Printre cei mai importanti clienti se numara: Bosch, Continental, Volkswagen, Siemens si Alcatel. 1. Titlul postului: Operator CNC Nr. de persoane : 2 Locatia: Oradea Responsabilitati: - Folosirea utilajelor CNC si supravegherea acestora in vederea executarii de piese in concordanta cu indicatiile tehnologice respectand cotele de productie - Realizarea calitativa si cantitativa a normei de lucru - Mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca

Cerinte

Aptitudini necesare ocuparii postului : - Persoana organizata - Persoana dinamica si care se integreaza usor in echipa - Eficienta - Atentie la detalii - Rezistenta la stres - Dexteritate manuala Cerinte necesare ocuparii postului : - Studii medii profil tehnic - Spirit de observatie, memorie vizuala - Respectarea riguroasa a regulilor si instructiunilor - Rezistenta la sarcini de lucru repetative Se ofera : - Pachet salarial motivant - Bonuri de masa

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala