Detalii loc de munca

Descrierea jobului

VisaSolar S.R.L. din Targoviste , angajeaza programator & web designer pentru crearea de site-uri de la A la Z Vom dezvolta atat site-urile noastre pentru mai multe proiecte cat si site-uri pentru clienti . Candidatul va fi singur la inceput dupa care in functie de capacitatile lui si rezultate , va putea forma si conduce o echipa de lucru. Trimite-ti un e_mail cu datele de contact si portofoliul la : contact@visasolar.ro si va vom contacta noi .

Cerinte

Minim un an (lucru efectiv) de experienta in domeniul programarii web. Prezentarea unui portofoliu cu realizarile personale . Cunosterea limbii engleze la un nivel de comunicare lejera scris/vorbit va fi un avantaj . Abilitati de comunicare. Simtul umorului si capacitatea de a gandi/decide pe cont propriu Experienta , seriozitate , flexibilitate , creativitate , rapiditate , buna organizare . Salariu in functie de rezultate