Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Turku

Descrierea jobului - Finlanda

Firma finlandeza recruteaza forta de munca pentru meseria de sudor. Conditiile de munca sunt stabilite in functie de standardele europene. Beneficii: concediu asigurat, echipament de lucru, asigurare de sanatate, conditii de cazare moderne si avantajoase. Ore suplimentare: platite + 50% Contract minim 6 luni cu posibilitate de prelungire.

Cerinte

Experienta in domeniul sudurii, cu calificare - procedeele 111/136.(test certificate AWS D1.1/1M:2010 - proces/electrode/polaruty FCAW/SINGLE/DC+ - Shielding gases 75% Ar + 25% CO2 - Dihedral angles qualified 45% - welding position 3G - 4G) Experienta in domeniul sudurii (minim 5 ani) constituie una dintre conditiile de angajare. Lucrarile se vor desfasura in rafinarii/centrale nucleare. Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational constituie un avantaj.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala