Acest anunt a expirat la data: 26.07.2013

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam urgent cameriste pt Grecia. 1.Se da cazare,+150 euro pt mancare Salariu 700 euro, se lucreaza 10 ore/zi, 6 zile/saptamana ASAP - pana la 30 septembrie/20 octombrie se cere limba engleza la nivel conversational Varsta pana la 35 ani. 2. Camerista Se da cazare + 3 mese/zi Salariu 650 euro, se lucreaza 8-9 ore/zi,6 zile pe saptamana ASAP - pana la 10 octombrie, varsta pana la 35 ani. se cere limba engleza la nivel conversational

Cerinte

Angajam urgent cameriste pt Grecia. 1.Se da cazare,+150 euro pt mancare Salariu 700 euro, se lucreaza 10 ore/zi, 6 zile/saptamana ASAP - pana la 30 septembrie/20 octombrie se cere limba engleza la nivel conversational Varsta pana la 35 ani. 2. Camerista Se da cazare + 3 mese/zi Salariu 650 euro, se lucreaza 8-9 ore/zi,6 zile pe saptamana ASAP - pana la 10 octombrie, varsta pana la 35 ani. se cere limba engleza la nivel conversational

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala