Acest anunt a expirat la data: 11.08.2013

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam vanzatoare pt Cipru : Magazin de suveniruri,se da cazare,masa, contractul este pt 1 an de zile,se cere engleza la nivel conversational spre mediu, varsta pana la 45 de ani,salariu 600-650 euro,se lucreaza 6 zile pe saptamana. si vanzatoare pt inghetata,se da cazare, masa in timpul serviciului, contract pana la 31 octombrie,salariu 650 euro,varta 25-30 de ani,se cere engleza la nivel conversational spre mediu,se lucreaza 6 zile.

Cerinte

Angajam vanzatoare pt Cipru : Magazin de suveniruri,se da cazare,masa, contractul este pt 1 an de zile,se cere engleza la nivel conversational spre mediu, varsta pana la 45 de ani,salariu 600-650 euro,se lucreaza 6 zile pe saptamana. si vanzatoare pt inghetata,se da cazare, masa in timpul serviciului, contract pana la 31 octombrie,salariu 650 euro,varta 25-30 de ani,se cere engleza la nivel conversational spre mediu,se lucreaza 6 zile.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala