Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam urgent programator/web - designer! Companie avand ca domeniu de activitate servicii web complete - web development, design, hosting, promovare in Internet, cauta programator/web – designer. Firma este in plina expansiune, cu un colectiv tanar, in cadrul caruia angajatii au sanse de perfectionare si de promovare. Titlu post: Programator/web - designer Nr.posturi: 1 Locatie: jud. Brasov Responsabilitati : 1. Construirea si realizarea design-ului paginilor web in lb.de programare PHP 2. Mentinerea si administrarea paginilor web 3. Programarea paginilor web Aptitudini necesare ocuparii postului : 1. Abilitati de comunicare si relationare dezvoltate 2. Gandire analitica 3. Dexteritate 4. Dinamism 5. Adaptabilitate 6. Responsabilitate

Cerinte

Cerinte necesare ocuparii postului : 1. Studii medii/superioare in domeniu 2. Experienta minim 2 ani in domeniu 3. Cunoasterea la nivel avansat a lb.de programare PHP 4. Cunoasterea lb.engleze la nivel avansat Se ofera: 1. Salariu motivant + procent din realizari 2. Transport