Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATUL IDEAL: - minim 1 an experienta in domeniul cosmeticii / medical; - aspect fizic placut, ingrijit; - bune abilitati de comunicare personala, sociabilitate; - capacitate de lucru individual si in echipa; - rabdare, calm, amabilitate, politete, promptitudine. RESPONSABILITATI / BENEFICII: - realizarea tratamentelor cosmetice; - utilizarea aparatelor din dotarea pentru realizarea tratamentelor specifice (operare IPL - aparat epilare definitiva); - receptie; - respectarea procedurilor de lucru; - participarea la training-urile realizate de companie. DESCRIEREA COMPANIEI: Conceptul Nomasvello este dedicat sectorului frumusetii si ingrijirii personale si este axat pe epilare definitiva cu lumina intens pulsata si fotorejuvenare. PROGRAM: L-J 13-22 V-10-23.30 SALONUL SE AFLA IN AFI PALACE COTROCENI

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: - minim 1 an experienta in domeniul cosmeticii / medical; - aspect fizic placut, ingrijit; - bune abilitati de comunicare personala, sociabilitate; - capacitate de lucru individual si in echipa; - rabdare, calm, amabilitate, politete, promptitudine. -dorinta de a invata lucruri noi -adaptare la nou

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala