Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ingrijire batrani in UK . Inainte de inceperea lucrului se efectueaza un training de doua sapatamni cu candidatii la Londra - cazare + doua mese pe zi. - salariu : 1000 - 1500 GPB Comisionul firmei este de 200 Eu si se va plati la semnarea contractului cu firma. Deasemenea la sosirea in Anglia , clientul va plati 170 GPB , contravaloarea transferului aeroprt - ulterioara, dupa training.

Cerinte

Cerinte: - femei cu varsta intre 20 - 50 ani - doua referinte de la doua locuri de munca si doua numere de telefon ale acestora ( traduse in engleza ) - cazier - tradus engleza si legalizat - cunostiinte de limba engleza- nivel mediu conversational - C.I. copie zerox - CV. in limba engleza - Copie Certificat de Nastere; - Copie Certificat de Casatorie; - Copie Carte de Munca; - Copie Diplome de studii; - 4 foto tip pasaport; Comisionul firmei este de 200 Eu si se va plati la semnarea contractului cu firma. Deasemenea la sosirea in Anglia , clientul va plati 170 GPB , contravaloarea transferului aeroprt - cazare