Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Milton Keynes

Descrierea jobului - U.K.

Bucatar sef ( master chef ) restaurant minihotel Anglia.la nivel de ROSSET ( echivalent de restaurant de lux ) Se lucreaza cu contract de prestari servicii in vederea obtinerii permisului de persoana fizica autorizata in Anglia - Self Employment. Plata prestarii serviciilor este de 18.00 Lire/an Cazarea este asigurata de firma engleza. Masa si transportul Romania - ANGLIA si retur sunt suportate de candidat.

Cerinte

Acte necesare la dosar: - Copie CI; - Copie Certificat de Nastere; - Copie Certificat de Casatorie; - Copie Diplome de studii; - Cazier judiciar in original; - Adeverinta medicala- apt de munca, clinic sanatos; - 4 foto tip pasaport; Comisionul societatii noastre este de 300 Lire la semnarea contractului numai dupa ce dosarul a fost acceptat. Pentru a putea fi recrutat dosarul dvs trebuie sa ajunga la sediul societatii noastre din Bucuresti, str. Stirbei Voda, nr. 23, ap.1. Recrutarea se face in limita locurilor disponibile.

Arata anuntul si prietenilor tai