Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Bucatar sef ( master chef ) restaurant minihotel Anglia.la nivel de ROSSET ( echivalent de restaurant de lux ) Se lucreaza cu contract de prestari servicii in vederea obtinerii permisului de persoana fizica autorizata in Anglia - Self Employment. Plata prestarii serviciilor este de 18.00 Lire/an Cazarea este asigurata de firma engleza. Masa si transportul Romania - ANGLIA si retur sunt suportate de candidat.

Cerinte

Acte necesare la dosar: - Copie CI; - Copie Certificat de Nastere; - Copie Certificat de Casatorie; - Copie Diplome de studii; - Cazier judiciar in original; - Adeverinta medicala- apt de munca, clinic sanatos; - 4 foto tip pasaport; Comisionul societatii noastre este de 300 Lire la semnarea contractului numai dupa ce dosarul a fost acceptat. Pentru a putea fi recrutat dosarul dvs trebuie sa ajunga la sediul societatii noastre din Bucuresti, str. Stirbei Voda, nr. 23, ap.1. Recrutarea se face in limita locurilor disponibile.