Acest anunt a expirat la data: 30.05.2013

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Eurotrans, agentie autorizata pentru plasare forta de munca in strainatate, recruteaza pentru Munca legala in Gecia in domeniul hotelier(-receptioneri, barmani, chelneri/chelnerite, bucatari, ajutor de bucatari, cameriste, animatori piscina/animatori copii) tineri studenti pentru sezonul 2013. Salariu: 400-600€ Beneficii: cazare gratuita si masa asigurata Conditii: limba engleza la nivel conversational( avantaj limba rusa si germana). Plecarile sunt din 15 Mai pana in Octombrie.

Cerinte

Eurotrans, agentie autorizata pentru plasare forta de munca in strainatate, recruteaza pentru Munca legala in Gecia in domeniul hotelier(-receptioneri, barmani, chelneri/chelnerite, bucatari, ajutor de bucatari, cameriste, animatori piscina/animatori copii) tineri studenti pentru sezonul 2013. Salariu: 400-600€ Beneficii: cazare gratuita si masa asigurata Conditii: limba engleza la nivel conversational( avantaj limba rusa si germana). Plecarile sunt din 15 Mai pana in Octombrie.


Joburi similare