Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam candidati pentru ocuparea a 15 posturi de animatori la hoteluri din Cipru. Atibutiile postului constau in discutii cu clientii, intretinerea bunei dispozitii a acestora, prezentarea programelor hotelului, dans, inot in piscina impreuna cu turistii. Timp de doua ore/zi vor ave grija de copii. Contractul se incheie pentru o durata minima de 6 luni. Programul de lucru este structurat dupa cum urmeaza: se lucreaza 6 zile saptamanal, o zi pe saptamana fiind libera.Pe zi se lucreaza 9 ore. Salariul se plateste lunar in cuantum de 550 euro net.Posibilitatea transferului salariului in Romania este posibila prin VISA CARD.Cazarea si masa sunt asigurate de angajator, cazarea realizandu-se in camere de hotel.

Cerinte

Pentru aceste posturi pot aplica persoane tinere, dinamice , sociabile si care vorbesc fluent doua limbi straine: engleza+germana engleza+franceza engleza+rusa