Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Animatori Spania: www.global-recruting.com Numarul de locuri de munca: 100 Barbati / femei (vârsta): 18-35 Cetatenie: european Atribuirea Data de începere: Tot anul Durata totala a atribui: Contract Minim 2 luni, am prefera minim 5 / 6 luni Netto salariu (€ / luna): Data platii: Minim 701, maxim 1300 Fiecare prima saptamâna a lunii urmatoare Numarul de ore de lucru: 8/zi Numar zile lucrate/saptamana: 5 Ultimul salariu pot fi transferate în contul din Romania. Toati animatorii trebuie sa dea preaviz 15 zile, daca nu, diferenta poate fi deduse din salariul lor. Contract de munca inregistrat la autoritatile spaniole, Asigurare sociala din Spania si asigurare de munca privata incluse. Locuinte / mese specificatii: Masa si cazare incluse în sau în apropierea locului de munca Plata salariilor: Incepand de luna viitoare in contul bancar al angajatului. Mesele / bauturile / cazare incluse si gratuit: da Experienta necesara: Legate de animatie (dans, copii, sport, relatii publice, ...) Asigurare incluse: asigurare sociala cum sa mentionat deja Competente lingvistice necesare: engleza Ore pe zi: 8 Orele suplimentare si schimburi: da, daca este necesar COMISIONE: Pentru persoanele care primesc contract din partea angajatorului, cu salarizarea intre 700-900 Euro: Taxa interviu 100 lei Taxa dosar 100 Euro Taxa plasare 100 Euro Pentru persoanele care primesc contract din partea angajatorului, cu salarizarea intre 900-1300 Euro Taxa interviu 100 lei Taxa dosar 100 Euro Taxa plasare 150 Euro

Cerinte

Oferta - Animator SPANIA este postata in urma semnarii unui Contract de Parteneriat cu partea spaniola si in urma unei Oferte Ferme de munca semnate de acestia in conformitate cu prevederile legale. Echipa Global Recruting