Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sunt pozitii disponile de Animatori (Entertainer) la hoteluri din Cipru. Se cauta persoane sociabile, prietenoase, dragute carora sa le placa sa danseze, sa cante, sa se distreze. Veti face parte din echipa de animatori a unui hotel din Cipru. Veti organiza petreceri cu tematica, seri karaoke, intreceri sportive, etc. Veti participa la un trainig primele 10 zile dupa ce ajungeti in Cipru, trainig in cardul caruia vi se va explica exact sarcinile si procedurile de munca, tot acum va veti cunoaste si echipa din care veti face parte. Veti primi uniforma din partea hotelului; Veti avea cazarea si masa asigurata gratuit in cadrul hotelului; Se accepta sa aplice cupluri sau grupuri de prienteni, insa toate persoanele acceptate vor fi cazare in camere de 3-4 persoane (fete cu fete si baieti cu baieti), deci daca sunteti un cuplu nu veti fi cazati impreuna; Salariul oferit este de 600 euro/luna.

Cerinte

Trebuie sa puteti comunica foarte bine in limba Engleza; Trebuie sa cunoasteti la nivel minim conversativ limba Germana, Franceza sau Russa. Nu este necesara experienta in acest domeniu, trebuie doar sa va faca placere sa dansati, sa cantati, sa participati la intreceri sportive. Toate acestea vor fi organizate de dumneavoastra pentru oaspetii hotelului unde veti lucra.