Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Giurgiu

Descrierea jobului - România

CNRR anunta selectarea pentru ocuparea unui post de consilier juridic cu jumatate de norma, pentru un contract cu durata determinata de 5 luni. Cerinte obligatorii: licentiat in stiinte juridice, cunoasterea cel putin a unei limbi de circulatie internationala (preferabil engleza), cunostinte de operare PC (Word, Excel), capacitate de a lucra in echipa. Experienta anterioara in domeniu nu este necesara. Aptitudini: abilitati de lucru cu persoane straine si de comunicare interculturala, responsabilitate, rezistenta la stress, dinamism.

Cerinte

Beneficii: posibilitatea de a lucra intr-o echipa deschisa, sesiuni de instruire in domeniul azilul si migratiei, dezvoltarea de aptitudini si abilitati, experienta recunoscuta. Data limita de depunere a candidaturilor: 30.12 2011. Persoanele selectate vor fi contactate telefonic. Cei interesati sunt invitati sa trimita C.V. si scrisoare de intentie la adresa: bucataru@cnrr.ro sau fax: 021.312.62.10 Relatii la tel: 021.312.62.10. Persoana de contact: Cristina Bucataru.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Arata anuntul si prietenilor tai