Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Partenerul nostru, o companie internationala din Cipru (Nicosia), cauta ARHITECT - DESIGNER DE INTERIOR cu experienta de cel putin 2 ani in domeniu si cu cunostinte solide de Autocad, Sketch Up si Adobe Photoshop. Orar de munca: 5 zile pe saptamana, 8 ore pe zi Salariul: 800 euro Net/luna, pentru inceput Asigurari: Asigurarile medicale si sociale sunt platite in intregime de catre angajator Data plecarii: cat de repede Cazarea: Angajatorul ofera cazare gratuita pentru candidatii selectati NU EXISTA TAXE DE MEDIERE PENTRU ACEASTA OFERTA!

Cerinte

Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational este absolut obligatorie (va fi un interviu telefonic in limba engleza direct cu angajatorul) Experienta in utilizarea softurilor: Autocad, Sketch Up, Adobe Photoshop (cel putin 12 luni) Experienta in arhitectura si design interior (cel putin 24 luni) NU EXISTA TAXE DE MEDIERE PENTRU ACEASTA OFERTA!