Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitie: ASISTENT MEDICAL GENERALIST Locatie: Anglia , langa LONDRA sau Tara Galilor - diferite locatii Contract: Minim 1 an. Asigurari sociale si medicale asigurate de angajator. Program: 8 ore /zi minim , 5 zile/ saptamana. Ore suplimentare disponibile Responsabilitati : Pozitii oferite in Clinici Private / Spitale sau Azile de batrani din Sudul Angliei ca si Asistent Medical . Va trebui sa aveti grija de cei internati in aceste centre. Masurarea functiilor vitale , Medicatia recomandata , bandaje, vaccin, injectii , perfuzii in functie de situatie . Cazare si masa: Cazare asigurata, dar se platesc utilitatile si masa asigurata pe schimbul de zi. Salariu : 10.00 -12.00 Lire Sterline Brut /Ora Alte bonusuri: Cazare asigurata cu utilitati platite de candidat, masa asigurata ,ore suplimentare platite mai mult decat cele normale. Concediu anual 24 zile. Transport: Nu este asigurat

Cerinte

Conditii: cautam candidati cu varsta cuprinsa intre 21-55 ani, limba engleza nivel cel putin mediu Educatie : Liceu sau scoala profesionala absolvita. Experienta: Este necesara experienta minim 1 an .