Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Registered Nurse Salariu : 11, 305 Rial Sauditi , aproximativ: 3015..USD lunar Conditii de recrutare:  Obligatoriu : 4 + ani de experienta in spital pe sectia de Urgenta, Chirurgie si sau Bloc operator. ( este necesar sa lucrati si in prezent),  Studii recunoscute: La acest loc de munca pot aplica asistentii medicali care au absolvit fie Facultatea de 3 ani, sau colegiu de 3 ani, scoala postliceala.  Acte dovedidoare : Diploma de Asistent Medical Generalist + Certificat de Conformitate sau recomandare de la Ministerul Sanatatii, Certificat de Membru la OAMMR,  Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit,  Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca, Oferta:  Perioada contractului:  2 un ani de zile sau perioada nedeterminata,  Salariul se va negocia in in functie de experienta fiecarui candidat in parte  Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana  Asigurari sociale,  Asigurari medicale,  Cazare asigurata de angajator contra cost,  Ore suplimentare ,  Concediu platit,  Transportul se plateste de catre angajator