Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Ofera asistenta pentru un site de cumparaturi (articole vestimentare si articole pentru casa) - Ofera servicii de calitate clientilor prin preluarea solicitarilor primite - Inregistreaza comenzi prin telefon - Up-selling

Cerinte

Cerinte: - Limba italiana – nivel avansat (obligatoriu) - Limba franceza - nivel avansat (obligatoriu) - Absolvent sau in curs de absolvire de studii superioare (preferabil domeniul limbi straine) - Buna abilitati de comunicare, interrelationare - Atitudine orientata catre client si rezolvarea de probleme - Experienta de lucru in call center reprezinta un avantaj Alte informatii: Program de lucru: part time (4 sau 6 ore) si full time (8 ore) - L - D: 10:00-24:00 Tip de contract: perioada nedeterminata Pachet salarial compus din: salariu fix, bonuri de masa, bonusuri de performanta.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate