Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Indeplineste cerintele activitatii de secretariat specifice domeniului de activitate Se ocupa de legalizarile notariale Asigura contabilitatea primara Asigura protocolul Asigura comunicarea eficienta cu clientii Participa activ la imbunatatirea continua a serviciilor oferite Participa activ la activitati de echipa

Cerinte

Absolvent de studii superioare Interes real pentru domeniul administrativ/comercial Cunostinte avansate de utilizare a pachetului MS Office Cunostinte de contabilitate primara constituie avantaj Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu sau avansat Abilitati foarte bune de organizare, planificare si analiza Capacitatea de a prioritiza activitatile Abilitati bune de comunicare (verbala si scrisa) Atitudine orientata catre client Atitudine orientata spre rezolvarea si prevenirea situatiilor de criza Permis de conducere cat B (criteriu eliminatoriu) Beneficii: Salariu motivant Telefon de serviciu Mediu de lucru dinamic si profesionist Oportunitatea de dezvoltare pe plan profesional

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate