Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma are ca domenii de activitate: Marketing: Publicitate ATL/BTL, Fotografie editoriala si artistica, Modeling, Promovare, etc. IT & C: Web design, Integrari software si hardware, Retelistica, Dezvoltare, ERP Comert: Terasa "Goa Sunrise" - Vama Veche - "Nicio paine nu-i ca berea" Angajatii sunt numai project based iar asistentii permanent, jobul publicat fiind unul full time.

Cerinte

Persoana de sex feminin, dinamica, optimista, dispusa la deplasari de maxim 3 zile in tara in zonele Muntenia, Moldova si Dobrogea, cu simt de raspundere ce sa poata substitui administratorul de la problemele curente. Va lucra in toate domeniile de mai sus cu specializare la locul de munca de catre administrator si o alta asistenta. Se ofera cazare gratuita in orasul Constanta (zona Tomis Nord - langa Mamaia), transport gratuit, masina de serviciu, telefon cu internet si laptop. Salariul este variabil intre 800 si 2000 ron in functie de volumul de munca si calitatea muncii cu o medie de 1200-1500 ron. Experienta nu este necesara, insa persoana va trebui sa invete specificul firmei si sa fie deschisa catre acest lucru.