Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Preluarea apelurilor telefonice receptie - Gestiune corespondenta - Activitati de protocol - Gestionarea in mod eficient a tuturor situatiilor specifice activitatii de receptie Gestionare corespondenta de afaceri in limbile engleza si italiana - Gestionare agenda Director General - Centralizare rapoarte diverse pentru top management - Intocmire rapoarte specifice activitatii gestionate

Cerinte

Principalele cerinte: - Absolventa de studii superioare - Experienta de min 1 an pe post similar - Cunoştinţe de limbă engleza - nivel avansat - Cunostinte de limba Italiana - Cunostinte avansate de operare PC (Word Excel, powerPoint - avansat) - Spirit de initiativa si atitudine proactiva - Aptitudini organizatorice - Bune abilitati de comunicare - Deschidere, profesionalism, punctualitate şi perseverenta - Persoana prezentabila Oferim: - Mediu de lucru placut in cadrul unei echipe tinere si dinamice - Pachet salarial specific pozitiei care include si alte beneficii (tichete de masa si decontare transport, bonus performanta)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate