Detalii loc de munca

Descrierea jobului

AddStaff Support, firma de recrutare cu sediul in Londra, recruteaza personal medical pentru Clinici si Spitale Private din UK. Candidatii trebuie sa fie RGN sau RMN calificati. cu PIN valabil de la NMC. cunostinte de limba engleza. Constituie avantaj experienta in Neurologie. Psihiatrie. Geriartie. Ingrijiri Paliative. Medicatie. Pentru mai multe informatii aplicati cu CV in limba engleza (Word format). De asemenea recrutam asistenti medicali Pediatrie, Anestezie, Chirurgie, etc. pentru spitale private din UK Nu se percepe comision.

Cerinte

Angajatorii ofera salarii cuprinse intre 10 si 12 lire pe ora. Se accepta doar candidati inscrisi la NMC (Nursing and Midwifery Council). Contractele de munca se semneaza pe perioada de 12 luni si exista intotdeauna posibilitatea prelungirii acestora pe perioade similare. Pentru a munci legal in Marea Britanie, orice asistent medical trebuie sa fie inscris la NMC, in consecinta preferam candidatii care sunt deja inscrisi sau in curs de inregistrare. Experienta in domeniu este necesara minim 1 an de zile. Suntem interesati doar candidati care vorbesc limba engleza la nivel cel putin mediu. Nu se percepe comision.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala