Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- asista in activitatile zilnice ale managerul de proiect - promoveaza produsele si serviciile companiei, conform planului incredintat de managerul de proiect. - actualizarea permanenta a continutului site-ului companiei - traduce si/sau formuleaza texte de descriere pentru produsele comercializate, branduri sau alte parti ale site-ului. - prelucare si introducere fotografii pe site - culegere date pentru statistici conform specificatiilor date - intocmire, actualizare si prelucrare statistici (Excel) - prezinta rapoarte de activitate specifice - corespondenta romana/engleza (fax, e-mail);

Cerinte

- persoana creativa si organizata, atenta la detalii, cu capacitate rapidă de învatare, dedicata si cu simt competitiv - cunostinţe avansate de limba engleza. - cunostinte foarte bune operare calculator (Word,Excel,Power Point); - reprezinta un avantaj important cunoasterea platformei open source Magento, Corel Draw sau Photoshop. - capacitate de concentrare pe prioritati; - orientare catre rezultate si respectarea termenelor; - abilitati foarte bune de comunicare in scris

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate