Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam persoane de gen feminin, cu varsta cuprinsa intre 25-50 ani, socibila, responsabila, avand o atitudine pozitiva. Vor fi selectate doar persoanele vorbitoare de limba engleza nivel conversational. Munca se desfasoara in Azile de batrani. Salarizarea: 6,15 lire/ora Program de lucru:6-14 ore/zi Cazarea se asigura contra cost: intre 250-300 lire/luna Comisioane: Taxa interviu: 100 lei(se achita la sustinerea interviului cu partenerul britanic) Taxa mediere : 150 Euro (se achita la semnarea contractului de mediere) Cazare gratuita la hotel in momentul ajungerii in UK, pana la inceperea lucrului. Masa asigurata pana la inceperea lucrului - 2 mese pe zi. Se retine din salariu intre 10-30 lire/saptamana pentru cursuri limba engleza/training