Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca esti la studii si nu ai timp pentru un job full time Daca ai familie si nu ai timp pentru un job full time Atunci hai in echipa BRG Program: Luni- Vineri intre 12-18 Responsabilitati: - daca nu ai min 300 friends pe facebook, daca nu te log in in fiecare zi macar sa verifici una alta, atunci nu aplica. Jobul asta este pentru un facebook- hoolic - candidatul va verifica periodic baza de date cu oferte de munca a partenerilor externi, va extrage informatii relevante, va crea mesaje de recrutare eficiente pe care le va promova pe site-urile partenere - candidatul va raspunde de adminstrarea tuturor site-urilor sociale BRG, va cauta informatii relevante si se va asigura ca ajung la public - 3 ore pe zi va asista in recrutare cu: telefoane si emails la clientii interesati, prezentare informatii si stabilire interviuri. Candidatul nu va fi implicat in recrutarea activa! Activitatea se va desfasura activ la sediul firmei din strada Horea din Cluj Napoca, deci daca nu aveti domiciliu in Cluj Napoca, va rugam nu aplicati

Cerinte

Viteza de tastare Minte agera Nu conteaza experienta, conteaza abilitatile Pasionat(a) de site-uri sociale (pe partea asta iti cerem experienta, sa sti ce se cauta, cum se cresc fanii la pagina si membrii pe grupuri) Personalitate placuta si vesela Abilitate de vanzare Salariul postat este entry level pe min 6 luni

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala