Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilităţi - comunica prin telefon şi corespondenţă cu reprezentanţii furnizorilor în vederea bunei desfăşurări a procesului de aprovizionare - ţine evidenţa stocurilor, a comenzilor onorate şi neonorate - ţine evidenţa zilnică a facturilor primite - introduce şi actualizează noile coduri în programul specific - centralizează informaţiile referitoare la aprovizionare - prelucrează şi arhivează recepţiile şi procesele verbale

Cerinte

- studii superioare - cunoştinţe de operare pe calculator (Ms.Office) - abilităţi bune de comunicare - limba străină nivel avansat (germană) - deprinderea de a lucra în echipa - capacitate de planificare şi organizare a activităţilor - spirit de observaţie - punctualitate Beneficii - salarizare atractivă - bonuri de masă - condiţii bune de lucru - posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și dinamică

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate