Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Un important retailer american de suplimente nutritive si unul dintre cei mai mari producatori in acest domeniu, este reprezentat si pe teritoriul Romaniei in mall-urile din Bucuresti. Angajatorul ofera posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul nutritiei/vanzari produse specifice domeniului farmaceutic/nutritiei. Asteptam cv-urile celor care au absolvit studii in domeniu medical/farma insa si a celor care sunt pasionati de domeniul naturist si au cunostinte teoretice temeinice. Descrierea postului: - Activitate de consultanta pentru clientii magazinelor; - Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare; - Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor in magazin; - Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc; - evidenta incasarilor.

Cerinte

Responsabilitati: - Studii superioare sau medii finalizate- in domeniul farmaceutic, medicinei veterinare, in domeniu-cosmetic, nutritie reprezinta un real avantaj ; - Experienta min 1-2 ani pe o pozitie de- consultant cosmetic, inginer chimist, promoter produse cosmetice, suplimenti, beauty adviser etc; - cunostintele in domeniul farmaceutic, cosmetic, medicinei naturiste reprezinta un real avantaj; - Limba engleza nivel mediu/bun; - Capacitate de planificare si organizare. Beneficii: - Munca intr-o echipa tanara, dinamica, ambitioasa; - Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii de succes; - Pachet salarial- parte fixa+ comision din vanzari + bonus in functie de performanta; - Programe de training. Asteptam cv-ul dvs la cv@qlt.ro; www.qlt.ro

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate