Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Tjobs isi mareste echipa si cauta coleg la departamentul de Logistica. Candidatul ideal trebuie: -sa asigure cazare si transport pentru persoanele care pleaca in delegatii sau la munca in afara tarii -sa tina evidenta platilor cazarilor si a mijloacelor de transport -sa asigura achizitionarea echipamentelor EPI si a sculelor pentru echipele care pleaca in Franta -sa urmareasca deplasarea persoanelor pentru a ajunge in bune conditii la locul de cazare si/sau locul de munca -sa verifice efectuarea platilor de catre departamentul Financiar -si sa instiinteze colaboratorii externi de efectuarea acestora

Cerinte

Experienta pe un post similar constituie avantaj Limbi straine: Franceza – la nivel conversational Cerinte specifice: -disponibilitatea de a tine legatura telefonic cu echipele care sunt pe drum si dupa orele de program -disponibilitate la deplasari multiple

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale