Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CASTIGURI DE PANA LA 50% PENTRU DISTRIBUTIE SI 21% PENTRU PROMOVARE Firma noastra produce si comercializeaza o gama larga de bijuterii fantezie: coliere, seturi, bratari, cercei, pandantive. Oferta (bonusuri, beneficii): - nu percepem nici un fel de taxe de la reprezentanti; - te poti inscrie ca reprezentant indiferent de localitatea in care ai domiciliu si primesti comision si bonus de performanta; - poti distribui produsele la servici, in parc, pe internet, etc. - ai oportunitatea de a lucra alaturi de o echipa tanara si profesionista si de a invata " tainele" vanzarii; - ai permanent sprijinul unui coordonator de vanzari;

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: • experienta in vanzarea catre client/ utilizator al produsului; • adaptare organizationala; • gandire strategica, logica, capacitate decizionala; • abilitati excelente de planificare, organizare, comunicare, relationare si negociere; • initiativa si orientare catre client; • orientare speciala spre rezultate; • cunostinte tehnice in domeniul electric • colaborare pe termen lung;