Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Tine la zi agenda managerului; - Corespondenta externa cu furnizorii internationali; - Gestionarea eficienta a resurselor si monitorizarea costurilor administrative; - Organizeaza si tine evidenta clara a fluxului de documente din firma; - Tine registrul de evidenta a intrarilor si iesirilor de corespondenta din cadrul firmei; - Mentine un flux comunicational interdepartamental si intradepartamental continuu si eficient; - Organizează reuniuni şi întâlniri pentru Directorul General; - Asigura evidenta contabila a stocurilor, a relatiilor cu tertii, a trezoreriei si evidenta veniturilor si cheltuielilor: - Pastrarea confidentialitatii informatiilor si a documentelor legate de firma; - Adopta permanent un comportament in masura sa promoveze imaginea si interesele firmei. - Se implica in vederea solutionarii situatiilor de criza care afecteaza firma.

Cerinte

Cerinte: - persoana responsabila si independent - aptitudini organizatorice, proactivitate - persoana comunicativa si de incredere - persoana flexibila si rezistenta la stress - studii superioare - cunostinte MS Office - cunoasterea limbii engleze Beneficii: - perspectiva unei cariere intr-o companie de succes - lucrul intr-o echipa dinamica, motivate - lucrul intr-un mediu modern - pachet salarial atractiv Taxa pentru depunerea dosarului este de 15 RON.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate