Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Casablanca Services recruteaza asistent medical pentru diferite regiuni ale Frantei. Conditiile oferite: - inscriere gratuita si oferirea consultatillor pentru obtinerea autorizatie de libera practica valabila pentru Uniunea Europeana. - contract de 6 luni, cu posibilitate de prelungire - contract de mediere conform Legii 156/200 privind protectia cetatenilor romani care lucreaza in strainatate; - in momentul sosirii in Franta oferim cazare - punerea la dispozitie a unui automobil in cazuri specifice - asiguram transport tur retour Romania-Franta - salariu 1500 euro net /lunar fara prime

Cerinte

Conditii de aplicare: Asistent medical care dispune de unul din actele urmatoare ce confirma calificarea: -Certificat de competente profesionale de asistent medical generalist, eliberat de o Scoala Postliceala -Diploma de absolvire de asitent medical generalist cu studii superioare de scurta durata -Diploma de licenta de asistent medical generalist cu studii superioare de lunga durata -Persoana cu un nivel de limba franceza satisfacator si motivata sa activeze in Franta.