Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam asistenti medicali inregistrati la NMC in UK, pentru clientul nostru o agentie locala cu care se lucreaza in colaborare. Se lucreaza in regim self employed, agentia din UK asigura locurile de munca la diverse institutii medicale unde asistentii sunt repartizati. Transportul la si de la locul de munca este asigurat (contra cost) de catre agentie. Programul de munca depinde de disponibilitatea si capacitatea de munca a asistentilor (orele de munca pot fi oricand suplimentate) Se asigura contra cost un loc de cazare provizoriu urmand ca fiecare asistent sa isi gaseasca un loc de cazare permanent. Plata este intre 13-14 lire pe ora, iar dupa 3 luni plata creste in functie de performanta (14 - 16 lire/ora).

Cerinte

Inregistrare la NMC in UK Fara antecedente penale Experienta de minim un an Engleza - cel putin nivel mediu Persoane empatice, flexibile, orientate pe termen lung