Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Dacă doriti ca anul 2011 sa fie de neuitat..........Aplicati pentru un loc de munca in ARABIA SAUDITA Avem locuri de munca disponibile atât în spitale de stat cat şi in spitale private. Toate sunt echipate cu tehnologie de moderna. Ce trebuie sa faceti??? Pasul 1: Ne trimiteti un cv in engleza .Dupa primirea acestuia va contactam pentru a stabili un interviu in limba engleza Pasul 2: Interviul cu Business Activ Consult in engleza Pasul 3: Cei care trec de interviu vor sustine un interviu si cu Angajatorul si li se va comunica salariu Ce va ofera??? Posibilitatea de a lucra intr-o tara relativ noua deschisa pentru piata medicala Salariu atractiv , in functei de specializare si anii de experienta , FARA TAXE (- Salariu net pe luna minimum 1400 lire sterline in functie de fiecare experienta in parte, ) Cazarea este asigurata de catre angajator .Cazarea se va face in apartamente Contractul este pe o perioada de 2 ani de zile cu posibilitatea de prelungire. Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana. Ca parte din pachetul dvs. salarial veti avea un salariu de baza generos la care se adauga o indemnizaţie de cazare, casa este mobilată şi o indemnizaţiei de energie electrică, apa, indemnizaţie de călătorie ( zboruri dus-întors) 30 de zile de concediu anual cat şi bonusuri. Ce vi se cere sa indepliniti?? - Sa aveti diploma de Universitate sau diploma de scoala postliceala, colegiu de asistent medical (durata minima 3 ani ). - Sa lucrati in prezent in sistemul medical si sa aveti autorizatie de libera practica, - Sa aveti 2 ani experienta într-un spital de ingrijire acuta cu minumum 300 de paturi sau experienta intr-un spital universitar, - Sa aveti curs de prim ajutor , - Cunostinte de limba engleza cel putin conversational, Locuri disponibile : Nurse Managers: Surgery Female Peds Surg Medical Male ICU 4 Burns Adult Cardiac ICU Peds Cardiac ICU Adult Cardiology HDU Peds Cardiac Stepdown Peds Oncology Adult Oncology Female Assistant Nurse Manager OPD Clinic OPD Ward Labor and Delivery Cardiac Catherization Adult Cardiac Surgical HDU Oncology Outpatient Adult Oncology Male Adult Oncology Female Operating Room Heart Surgery ICU Adult

Cerinte

Locuri disponibile : Nurse Managers: Surgery Female Peds Surg Medical Male ICU 4 Burns Adult Cardiac ICU Peds Cardiac ICU Adult Cardiology HDU Peds Cardiac Stepdown Peds Oncology Adult Oncology Female Assistant Nurse Manager OPD Clinic OPD Ward Labor and Delivery Cardiac Catherization Adult Cardiac Surgical HDU Oncology Outpatient Adult Oncology Male Adult Oncology Female Operating Room Heart Surgery ICU Adult

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale