Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societatea Assistance and Care for Senior recrutează asistenţi medicali specializaţi în psihiatrie pentru spitale din Belgia Sarcinile constau în luarea tuturor măsurilor de igienă (efectuarea toaletelor, îmbrăcare, ajutor în sarcinile vieţii cotidiene), legătura cu echipa de educatori, legătura cu spitale şi medici, responsabilitatea medicamentelor. C.V.-ul în format Europass în limba franceză cu poză ataşată vor fi trimise la punctul de lucru al societăţii Assistance and Care for Senior. Relatii: JOITA VASILE tel: 0722503587; e-mail: joita_vasile@yahoo.com

Cerinte

Studii: -Scoala postliceala sanitara cu durata de trei ani sau facultate de asistenti medicali Limba straina: Franceza: mediu(B1)- nivel conversational -seriozitate -profesionalism Alte informaţii -sporuri salariale -cazare gratuita 1 luna -transport gratuit -traducerea gratuita a documentelor -comision zero

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale