Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: • Cautarea persoanelor interesate de un loc de munca in calitate de ingrijitoare persoane varstnice in Germania • Colaborarea cu Agenția Națională Pentru Ocuparea Forței de Muncă si alte institutii pe piata muncii • Selectarea candidatilor; realizarea contractelor • Organizarea intilnirilor de informare si recrutare • Completarea documentelor necesare pentru recrutare • Cooperarea cu recruterii regionali • Organizarea activitatii de teren Oferim: • Loc de munca stabil in cadrul companiei cu o dezvoltare dinamica • Oportunitati de dezvoltare personala • Sistem de salarizare motivant si stimulativ • Lucru intr-un colectiv international

Cerinte

Candidatul ideal: • Experienta in recrutare, vanzari, customer service • Rezistenta la stres si abilitate inalta de munca sub presiunea timpului • Abilitati foarte bune de comunicare • Aptitudini organizatorice inalte • Cunostinte foarte bune in utilizarea programului MS Office • Cunostinte foarte bune a lb. Germane – obligatoriu • Cunoasterea Lb. Engleze • Bine venit este posedarea permisului de conducere auto cat.B

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala