Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Swiss Ecodent Clinic, clinica de stomatologie elvetiana, angajeaza asistenta stomatologie, program full-time, luni-vineri, 2 schimburi, 7 ore pe zi, sambata 8 ore pe zi. Beneficii / Avantaje • Pachet salarial atractiv • Conditii de munca la standard elvetian • Aparatura si echipamente stomatologice performante, de ultima generatie - radiologie digitala, retro-alveolar si panoramic, microscop dentar, laser dentar, bloc operator, sala sterilizare.

Cerinte

Cerinte • Studii de specialitate in domeniu • Minim 2 ani experienta pe o pozitie similara • Cunoasterea procedurilor si a instrumentarului de specialitate • Experienta in chirurgie-implantologie • Cunostinte operare PC – Microsoft Office, email • Seriozitate, punctualitate • Disciplina • Indemanare, organizare • Abilitati de lucru in echipa • Abilitati de comunicare • Cunoastere unei limbi straine reprezinta un avantaj • Loialitate Responsabilitati • Asista si ajuta medicul in efectuarea tratamentelor stomatologice • Curatenie si sterilizare instrumentar • Programare pacienti

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate