Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nivelul de salarizare este cuprins între 2000 si 3000 euro pe lună. Puteţi obţine detalii despre condiţiile generale de munca în Franţa accesând site-ul Ambasadei Franţei în România Taxe: • Înscrierea în baza noastra de date este gratuită. Pe baza ei veţi fi contactat în momentul în care avem locuri disponibile conform pregătirii şi dorinţelor dumneavoastră. • Taxa de procesare a dosarului este de 200 lei şi se achită la semnarea contractului de consultanţă dintre candidat şi SC Septerra SRL

Cerinte

Persoanele interesate trebuie sa îndeplinească următoarele condiţii: • sa aibă diploma de calificare ca asistentă medicală • sa aibă cel putin 3 ani vechime ca asistenta medicala, dovedibila prin acte (carte de munca sau adeverinte) • sa aibă cunostinte de limba franceza cel putin la nivel mediu (testarea cunostintelor se va face în cadrul firmei noastre) • persoanele care au terminat studiile înainte de 2007 trebuie să aibă Certificatul de conforitate emis de Ministerul Sănătăţii din România • sa aibă cazier curat