Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Reprezentam multi clienti din Marea Britanie, clientii nostri sunt in cautarea de a recruta asistente medicale, cu un nivel avansat de limba engleza si care doresc sa castige o calificare la nivel international pe partea de Sanatate, experienta internationala si bineinteles un salar pe masura.   Se ofera un pachet salarial incepand de la £12,5/ora pana la £17/ora! La o medie de minim 45 de ore/saptamana asta inseamna un salar de minim £2.400 / luna (echivalentul a 2.820 EURO). De asemenea vi se garanteaza toate demersurile legale pentru a putea munci 100% legal in UK. Toți candidații trebuie să aibă un nivel bun de limba engleză. Cu aun portofoliu mare de unități și o rețea intinsa de clienti în Marea Britanie, suntem siguri ca vom fi in masura sa va ajutam. Nu ai nimic de pierdut, insa multe de castigat !!!

Cerinte

Este atât de simplu de aplicat! Trimite-ne CV-ul în limba engleză cu o fotografie recentă la adresa noastra de mail. Vom lua în considerare cererea dumneavoastră, ulterior se va organiza o conferință prin intermediul Skype cu birourile noastre din Marea Britanie pentru a putea discuta pe baza CV-ului legat de ce oportunitati va putem oferi si a discuta in detaliu cum functioneaza programul. Interesat? Contacteaza-ne!