Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Divaexim Jobs selecteaza asistente cu PIN pentru a lucra in marea Britanie. Se ofera un loc de munca in azile de batrani. Salariul brut este intre 11 lire si 14 lire. Salariul este intre 1500 si 2200 lire. Contractul este pe o perioada de un an de zile cu posibilitate de prelungire. Nu se percepe comision ! Cerinte: - cel putin un an de experienta ca asistent medical generalist; - engleza minim la nivel conversational; - detinerea inregistrarii in NMC (Nurses and Midwifery Council) care este echivalentul in Anglia al OAMMR-ului. Se ofera consultanta pentru asistentele care sunt in curs de obtinere a UK PIN.

Cerinte

Principalele responsabilitati: - administrarea tratamentelor pe cale orala sau injectabila - monitorizarea permanenta a functiilor vitale ale rezidentilor si inregistrarea lor in fisele de observatie - intervenirea in caz de urgenta pana la sosirea salvarii - ingrijirea si tratarea escarelor - supervizarea care assistantilor in realizarea igienei si ingrijirii personale a rezidentilor.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala