Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam asistente inregistrate NMC (nursing and midwifery council) Anglia, care detin Blue Card sau rezidenta in UK si care sa lucreze pe intreg teritoriul UK, in nursing homes. Salarii si conditii foarte bune. Plata se face pe ora lucrata, orele suplimentare se platesc in plus. Se pot inregistra in baza de date si persoanele care au inceput procedurile de inregistrare la NMC, deci care inca nu au obtinut PIN-ul (personal identification number). Se asigura cazare la cerere, de catre angajator, aceasta este platita de catre angajat.

Cerinte

Blue Card sau rezidenta in UK Experienta in domeniu de minim 2 ani Engleza vorbita cel putin la un nivel intermediar Fire adaptabila, comuncativa, personalitate placuta, empatica Disponibilitate de a locui minim un an in strainatate (cu concediile de rigoare)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala