Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere job Angajam URGENT asistente / asitenti medicali cu experienta de minimum doi ani in medicina generala pentru Centre medicale din Germania. BENEFICII: - contract de munca cu toate taxele platite; - salariul minim acordat 1200 Euro ( acesta creste in functie de experienta si calificarea avuta ) ; - transport dus - intors GRATUIT; - cazare GRATUITA; - NU SOLICITAM COMISION. Alte informaţii BENEFICII: - contract de munca cu toate taxele platite; - salariul minim acordat 1200 Euro ( acesta creste in functie de experienta avuta ); - transport dus - intors GRATUIT; - cazare GRATUITA; - NU SOLICITAM COMISION.

Cerinte

Cerinţe job - experienta in domeniul Pediatriei sau Medicina generala constituie un avantaj; - limba Germana la nivel conversational ; - dorinta de munca; - disponibilitate la contract pe termen lung - minim 3 luni.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale