Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma de recrutare Head-Hunting, cu o experienta de peste 11 ani in recrutarea de specialisti pentru companii importante din tara si strainatate, va ofera oportunitatea de a profesa ca asistente medicale specializate, in spitale din Belgia. Cautam asistente medicale pentru: sala operatii, anestezie si camine de batrani. Oferta: - contracte de lucru pentru minim 1 an cu posibilitate de prelungire - pentru posturile in camine de batrani se ofera salarii incepand de la 1400 euro net plus plata separata pentru garzi de noapte si ore suplimentare - pentru posturile in sala de operatii si anestezie se ofera salarii superioare, negociabile la interviu - program de lucru 38 ore/saptamana, in medie - curs de limba olandeza gratuit, on-line - ajutor in gasirea unei locuinte la un pret avantajos - interviul cu angajatorul va avea loc in luna iunie, in Bucuresti NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta prin e-mail la: office@head-hunting.ro sau telefonic intre orele 12-21 la 0723.188550.

Cerinte

Experienta ca asistenta medicala in departamentul dorit minim 2 ani. Pentru posturile in camine de batrani - studii postliceale de 3 ani sau echivalent. Pentru posturile in sala de operatii si anestezie - absolventa de facultate cu specializare de asistenta medicala generalista, cu licenta. Cunostinte minime de limba engleza. Disponibilitate de a invata limba olandeza. Varsta maxima: 45 ani.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala