Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - diverse locatii

Descrierea jobului - Italia

Selectam persoane cu experienta, calificare de asistent medical, inscrise in colegiul asistentilor medicali din Italia(IPASVI)pentru lucru in camine de batrani. Se incheie contracte potrivit legii muncii din Italia, pentru o perioada de 6 luni, posibilitate de prelungire. Se va lucra cu persoane varstnice, cu dizabilitati, avand diverse afectiuni. Program de lucru zilnic 10 ore.Se lucreaza 6 zile/saptamana. Salariu lunar 800 euro. Se asigura cazare si masa gratuit.

Cerinte

Pentru ocuparea posturilor vacante candidatii trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte; -seriozitate - inscriere in Colegiul Asistentilor Medicali(IPASVI) -experienta pe post similar si calificare -cunostinte de limba italiana( avantaj) -disponibilitate lucru in regim de program prelungit -adaptabilitate la obiceiurile si cerintele angajatorilor

Arata anuntul si prietenilor tai