Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam asistente medicale, inscrise in colegiul asistentilor din Italia(IPASVI) pentru a lucra in azile/camine de batrani din Roma. Se asigura cazare si masa in locatiile afectate acestui scop de catre institutia angajatoare.Salariul se plateste lunar in cuantum de 800 euro bani in mana.Programul de munca zilnic depinde de numarul de persoane carora li se acorda asistenta medicala.Saptaman sunt 6 zile lucratoare, o zi este libera. Doamnele care intrunesc cerintele postului pot trimite CV inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Se primesc CV-uri in limba romana sau in limba italiana, insotite de copie dupa atestarea IPASVI si foto color corp intreg in tinuta decenta.Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta si telefonic.

Cerinte

Cerinte minimale: - doamne/domnisoare cu varsta cuprinsa intre 23-55 ani - disponibilitate de lucru in regim de program prelungit -rabdare cu persoanele in varsta si empatie fata de situatia in care acestea se afla - comportament civilizat -studii de specialitate finalizate - atestare colegiul asistentelor din Italia(IPASVI) - stare de sanatate foarte buna - lipsa antecedente penale -cunostintele de limba italiana